33.kapitolka

3. ledna 2008 v 12:12 | www-el |  **HP vs. lord Voldemort
33.kapitola

Dveře se rozletěli. V první chvíli se Harry lekl, ale v druhé chvíli ho už Ginny viděla jak s usměvem běží za Ronem. Atmosféra strachu na okamžik odplula jinam. Už ho skoro objal.
Ale ucukl a klopýtal zpět. Ginny pochopila proč. Jeho oči měli nepřítomný výraz, a zářivě modrou barvu, jakoby byl pod kledbou. (Což jak si harry uvědomil, byla asi pravda.) Harry zakřičel "Ginny vem Johna a přeneste se daleko odsud".(už to skoro umněla, i když neměla složené zkoušky). Nestihli to. Do dveří vstoupila zahalená postava. Celá v černém, se smrtijedskou maskou na očích, ale nebyl to obyčejný smrtijed, na to z něj vyzařovala moc obrovská síla.
John jakoby vycítil nebezpečí, okolo sebe udělal oranžovou bublinu.
Zatím Harry nevěděl kdo to je. Jediné co bezpečně věděl je to že Ron padá k zemi. Již s očima hnědýma, na které byl Harry zvyklí. Harry se ale nemohl hnout, a dovolit si udělat chybu. Postava zvedla hůlku. Harryho již byl také připraven s hůlkou vysoko ve vzduchu. Oba dva naráz vyřkli kouzla. "Crucio", "Mdloby na tebe". Ginny se plná zděšení hrne k Johnovi, který tam ale už není. Kouzla nefungovali. Nic se nestalo. Zkusili to po druhé po třetí a pořád nic. "Densaugeo", "Crucio" , "Locomotor mortis!" , "Oppungo!".Nic nefungovalo.
Venku zafoukal vítr. Zvedlo se listí. Obloha se zatáhla. Dům jakoby se od základu začal třást. Zemětřesení. Otřásalo s Ginny která ležela na zemi, i Ronem, který s pomalu probíral. Zemětřesení najednou zmizelo. A sním i Harry a zahalený muž.
Ron už plně při vědomí, ale pořád nechápe co se děje a kde a proč tu je. Rozhlíží se. Když spatří Ginny. Okamžitě se za ní rozběhne. Nehýbe se. Ron začíná brečet, a ptá se proč a za co. dyť je tak mláda, představil si že už nikdy neuvidí Ginny se smát a červenat, si to nezaslouží, zrovna když má nejúžasnějšího manžela a dítě". "To mám" ozve se vyčerpaně. Ron celý šťastný Ginny objímá. Posadil jí a dal pod ní polštář, který náhodou našel za velkou komodou. Ginny se ale sedět nechce, chce hledat Johna. To jí ale Ron nedovolí. posadí jí zpátky a že prý jí Johna pomůže najít, jen co mu vysvětlí co se tu všechno stalo. Ginny tedy nechtě, ale souhlasí.
Mezitím Harry dopadl tváří na trávu. Neskutečná bolest ho bodá v levé ruce. ( "Mám štěstí že sem pravák" pomyslí si). Vyčerpán,se okolo rozhlédne. Jestli ta bolest byla neskutečná, tohle je katastrofální. Ocitl se na hoře. Okolo něj všude smrtijedi. Mířili na něj hůlkami. HArry upadl do bezvědomí. Jediné co eště zaslechl "odveďte ho do lesa do naší chajdy, ať si s nim můžu trošičku pohrát, než mudovolím umřít". Jeho mysl se vzdalovala a ledový smích slábl.
Daleko za horami, daleko za řekami, daleko od očí mudlů stojí škola. Škola čar a kouzel, se jménem Bradavice. Pod velením Minervy mc Gonagalové, se tu učí stovky dětí na kouzelníky a čarodějky. Ve čtyřech kolejích. Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel. Nyní se pojďme věnovat jedné prefektce, primusce z Koleje Nebelvír.
Hermiona Už celý den neviděla Rona. Začalo se jí po něm stýskat. Bylo jí to samo sebou divné, normálně sou pořád spolu. Na dnešních hodinách také nebyl a Hermiona z toho byla patřičně vykolejená, a nemohla si vzpomenout na žádnou správnou odpověď. Dokonce její Veritasérum bylo tak řídké, že by jazyk leda svázal, což se jí eště nestalo.
Byla z toho zkrátka mimo. "To není jen tak !!, Něco se děje". V jejím podezření jí utvrdilo i to že se obloha na okamžik zatáhla tak jako by byla ta nejtemnější noc a pochvíli se zase rozjasnila. "Slunčný den" vykřikla na Buclatou dámu, která se vzápětí otevřela. Vysprintovala schody ( v pocitu že na ní závisí lidský život) do svého pokoje a začala balit vše potřebné, pomocí kouzla musela svých pět kufrů nabytých knihami, bylinkami a prostě vším možným co by se mohlo hodit. Na posteli nechala krasopisně napsaný a podepsaný dopis na kterém stálo: Něco se děje, musím jít pomoci těm, který mojí pomoc potřebují. Vrátím se do vánoc. Hermiona Grangerová
Stručné a výstižné. Do nejbližšího přístěnku si doběhla pro koště, kde našla také svého zrzavého miláčka, strčila ho do klece, a spolu s jedním kufrem, ve kterém je 5 dalších zavěsila na koště, nasedla a otevřeným oknem vylétla.
Já vím je strašně strašná, ale já se polepším slibuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Queen Queen | 7. ledna 2008 v 11:22 | Reagovat

To je super, že už sou tu zase kapitoli. Díky. Mimochodem, vůbec není strašná, je moc pěkná :-)

2 Queen Queen | 7. ledna 2008 v 11:22 | Reagovat

To je super, že už sou tu zase kapitoli. Díky. Mimochodem, vůbec není strašná, je moc pěkná :-)

3 Queen Queen | 7. ledna 2008 v 11:22 | Reagovat

To je super, že už sou tu zase kapitoli. Díky. Mimochodem, vůbec není strašná, je moc pěkná :-)

4 Queen Queen | 7. ledna 2008 v 11:23 | Reagovat

Pardon, to nebylo úmyslný, vložit to sem 3x

5 Queen Queen | 7. ledna 2008 v 11:23 | Reagovat

Pardon, to nebylo úmyslný, vložit to sem 3x

6 Queen Queen | 7. ledna 2008 v 11:23 | Reagovat

Pardon, to nebylo úmyslný, vložit to sem 3x

7 Queen Queen | 7. ledna 2008 v 11:23 | Reagovat

Pardon, to nebylo úmyslný, vložit to sem 3x

8 www-el www-el | 15. ledna 2008 v 15:22 | Reagovat

:D jj v pohodě...to tedkon dělá se pořád ×D

9 AnGie AnGie | E-mail | 22. května 2009 v 21:20 | Reagovat

hele, zkus zapracovat na gramatice... některé chyby jsou opravdu příšerné :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama